اولین تریلر برای فیلم The Invisible Man در نوامبر سال 2019 منتشر شد و طرح بسیار زیادی را در زمان کوتاه خود به نمایش می گذارد. این تریلر با ایجاد سهام شروع می شود - یک زن رابطه ای ناسازگارانه برقرار می کند ، همسر سابق خودکشی می شود و او را به ثروت می گذارد ، و خواست وی تصریح می کند که نمی توان او را از نظر روحی ناتوان اعلام کرد. این زمانی است که تریلر با وحشی تدریجی وحشت را شماره گیری می کند. ترس و وحشت از یک راه کوچک شروع می شود ، زیرا سسیلیا (الیزابت ماس) شروع به گمان کردن کسی در خانه اش می کند ، هر چند که او کسی را نمی تواند ببیند. سپس قدرتهای مرد نامرئی به طرز اندکی آشکار می شوند ، با مه نفس گرم در یک شب خنک یا اثر چاپی در درب دوش بخار پز.

این لمس های اندک است که باعث می شود که سسیلیا تحت فشار عاطفی قرار گرفتن توسط کسی که نتواند ببیند شروع به ترکیدن کند. همانطور که او سعی می کند دوستان خود را متقاعد کند که اتفاق وحشتناکی برای او رخ می دهد ، آنها شروع به شک و تردید می کنند که او واقعاً دیوانه است. با ورود تریلر به لحظات پایانی خود ، می بینیم که یک قله خشونت ، جنون و ضرب و شتم کامل فیلم Invisible Man آشکار می شود ، همه به سمت رویارویی اشاره می کنند که به شکل نهایی این فیلم شکل می گیرد. این یک تریلر بسیار مؤثر است که باعث می شود بسیار واضح باشد که ما با این نسخه در قلمرو اکشن و ماجراجویی مومیایی قرار نداریم. این فیلم برای ترساندن شما به نظر می رسد ، و به نظر می رسد در آن بازی خیلی خوب خواهد بود.

یک تبلیغ 30 ثانیه سوپر باول نگاه مختصر اما خیره کننده دیگری به اقدام وحشتناک فروشگاه داشت.

داستانی نامرئی برای قرن بیست و یکم
صحنه از مرد نامرئی

فیلم اصلی Invisible Man از سال 1933 داستان دانشمندی است که تحت یک فرایند اسرارآمیز قرار می گیرد که او را هم نامرئی و هم کاملا دیوانه می کند. از آنجا که جنون او را به قتل می رساند و نقشه ای برای تسلط بر جهان به عنوان یک تهدید غیب ، به نظر می رسد تنها حضور آرامش بخش در زندگی وی نامزد وی است.

برای نسخه جدید داستان ، لی وانل ، نویسنده / کارگردان ، این رابطه را کمی تکان می دهد تا داستانی راجع به مردانگی سمی ، روشنایی گاز و سوءاستفاده بیان کند. فیلم او به سرپرستی سسیلیا (الیزابت ماس) ، زنی است که از یک رابطه نادرست با یک دانشمند ثروتمند (الیور جکسون-کوهن) فرار کرده است. کابوس جدیدی در زندگی او شکل می گیرد که سسیلیا می آموزد که سابق خودکشی کرده است و بخش عمده ای از ثروت خود را با یک شرط به او واگذار می کند: او باید از نظر ذهنی صالح باشد.

این شرط است که آجیل طرح را تشکیل می دهد ، زیرا سابق سسیلیا در واقع مرده نیست. او مرد نامرئی است و مصمم است که از قدرتهای جدید خود برای رانندگی مجنون خود استفاده کند و چرخه سوءاستفاده خود را در نظر بگیرد. این یک منبع خبری وحشتناک و به موقع است و می تواند در هر جهتی فراتر از آنچه که تریلر به ما نشان می دهد بروید.

چه کسی پشت دوربین برای The Invisible Man است
الیزابت ماس ​​در فیلم Invisible Man

در سال 2017 ، هنگامی که دنیای تاریک هنوز در Universal Pictures در افق جهانی قرار داشت ، تمام آنچه که در مورد The Invisible Man می دانستیم این بود که جانی دپ در این فیلم بازیگری می کند. هنگامی که امیدهای سینمایی جهان استودیو پس از ناکامی The Mummy از هم پاشید ، آینده سایر فیلم های هیولا بسیار در هوا قرار گرفت. سپس ، در ژانویه سال 2019 ، Universal یک رویکرد جدید را اعلام کرد ، همراه با دو شخصیت مهم در صحنه سینمای ترسناک متصل شد.

نویسنده / کارگردان Leigh Whannell ، که به عنوان فیلمنامه نویسان ترسناک های Saw و Insidious را راه اندازی کرد و از فیلم ترسناک بدن sci-fi Upgrade در سال 20 بهره برداری کرد ، به عنوان مغز متفکر پشت پرده جدید ، "فردی تر" تر از او بدست آمد. 2019. شجره نامه وحشت خود وانل کافی است تا هواداران را از این فیلم هیجان زده کند ، اما او تنها نیست. تیم خلاق این فیلم همچنین شامل جیسون بلوم ، بنیانگذار شرکت تولیدکننده ترسناک در حال حاضر Blumhouse است که موفقیتهای گذشته او شامل همه چیز از Paranormal Activity گرفته تا Out to Halloween می شود.

مرد نامرئی اصلی جهانی
Claude Rains in The Invisible Man

داستان فیلم The Invisible Man در واقع از سال 97 آغاز می شود ، هنگامی که نویسنده افسانه علمی تخیلی H.G. Wells رمان اصلی خود را منتشر کرد. سفر شخصیت به صفحه بزرگ بعد از گذشت بیش از سه دهه بعد در سال 1933 ، هنگامی که Universal Pictures فیلم اصلی با همین نام را منتشر کرد ، با بازی Claude Rains به عنوان کاراکتر عنوان شد.

The Invisible Man در شرایطی اتفاق افتاد که جهان Universal Monsters همانطور که اکنون می دانیم هنوز شکل گرفته است ، دو سال بعد از آنکه دراکولا و فرانکنشتاین اولین و یک سال پس از مومیایی آغاز کردند و هنوز یک سال باقی مانده است - هنوز چند سال از زمان ورود گرگ وجود نخواهد داشت. Man and the Creature from the Lagoon Black. این فیلم دانشمندی را دنبال می کند که بدون درک کامل اثرات آن از یک داروی خطرناک استفاده می کند. در نتیجه ، او هر دو نامرئی و مجنون به دست می آید ، و با آغاز سلطه جهانی ، خود را "سلطنت ترور" اعلام می کند.

مانند فیلم های Monsters Universal قبل از آن ، The Invisible Man یک ضربه بود و حق رای دادن خود را ایجاد کرد.

uding چهار دنباله شروع با بازگشت Invisible Man در سال 1940.

تلاش تاریکی جهان
آرم جهان تاریک

در سال 2014 ، Universal Pictures تلاش جدیدی را برای تجدید حق رای دادن به حق رای دادن به Monsters در قالب فیلم prequel Dracula Untold آغاز کرد. این فیلم با تلاش برای منجنیق کردن دراکولا تا به امروز به پایان رسید ، اما به اندازه کافی خوب کار نکرد تا یک دنباله را رقم بزند.

در سال 2017 ، Universal دوباره سعی کرد با وسیله نقلیه اکشن و ترسناک تام کروز The Mummy یک جهان Monsters که اکنون لقب "جهان تاریک" را دارد ، راه اندازی کند. این بار ، مفهوم جهان مشترک با جامعه ای پنهانی که هیولا را به طور مستقیم به نقشه پیوند می زند ، پخش شد و یک اعلامیه بلندپروازانه از بازیگران آینده حق رای دادن. این بازیگران شامل جانی دپ بود که قرار بود در یک فیلم آینده فرضی به عنوان مرد نامرئی بازی کند.

Mummy ناامید کننده بود ، و جهان تاریک در انتظار قرار گرفت. در اوایل سال 20 ، نویسنده اد سلیمان (مرد در سیاه) فاش کرد که ، در حالی که او مشغول کار بر روی فیلمنامه فیلم Invisible Man بود ، اما دیگر درگیر این پروژه نبود. "من فکر می کنم یونیورسال باید به نوعی حساب کند که" ما با جهان تاریک چه می کنیم؟ " سلیمان گفت: "هدف واقعی ما با آن چیست؟" ، و فکر می کنم اکنون آنها دوباره آنرا تنظیم می کنند ، که فکر می کنم احتمالاً خوب است. بنابراین من روی آن کار نمی کنم. "

در ژانویه سال 2019 ، لی وانل به The Invisible Man پیوست و تجسم فعلی شکل گرفت.

الهام بخش برای مرد نامرئی جدید
تیم SWAT در فیلم The Invisible Man

The Invisible Man یکی از مشهورترین فرنچایزهای موجود در چتر بزرگتر میراث جهانی Universal است که با فانتوم اپرا در سال 1925 آغاز شد و در دهه های 30 ، 40 و 50 و 50 با Dracula ، Frankenstein ، مومیایی شکوفا شد. ، The Invisible Man ، The Wolf-Man ، موجودی از مرداب سیاه و دنباله های بی شمار آنها. در حالی که شخصیت های هیولا تقریبا همه ریشه در وحشت دارند ، این فیلم ها شامل طیف های متنوعی از subgenres ، از داستان های علمی تا اکشن و حتی کمدی بودند.

با وجود این تجسم جدید The Invisible Man ، بدون شک وحشت جبهه و محور خواهد بود. نویسنده / کارگردان لی با صحبت کردن با امپایر در مورد نیروی محرکه فیلم جدید خود توضیح داد که او بیش از هر چیز دیگری ترس را هدف قرار داده است و همین امر باعث شده است که او داستان را از منظر شخصیتی قربانی نشان دهد.

ونل گفت: "من در شرایط مدرن احساس می کردم که ترسناکترین کاری که باید انجام شود این است که قربانی شخصیت اصلی باشد." "هرچه بیشتر در آن کار کردم ، بیشتر آشکار می شد که مرد نامرئی ، ایده شبح کسی که شما را آزار می دهد ، استعاره بزرگی برای یکی از این روابط است که در آن افراد زخم خورده و آسیب دیده اند. من واقعاً فقط می خواستم بگویم. پرتنش ترین ، عصبی ترین ، ترسناک ترین داستان فیلم نامرئی من می توانم. این هدف اصلی من از راه بود. "

فیلم های ترسناک که همه را در سال 2020 از بین می برد

جزئیات کوچکی که در تریلر The Invisible Man از دست ندادید

از تریلر The Invisible Man چه می توانیم یاد بگیریم؟

، ,فیلم ,یک ,man ,کند ,the ,invisible man ,the invisible ,است که ,می کند ,این فیلم

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگ | متن آهنگ | موزیک باران نقد فیلم های طنز دنیا بهترین آتلیه عروس داماد تهران رایگان مووی اجناس فوق العاده اندروید کده کردفیلم |kurdfilm تولیدی مانتو رنوس چنارلق رسانه هنرمندان بلوچ